echowebstore

Ocitnite sa v dobrej spoločnosti

Práve vyšlo

viac titulov   

 

Wishlist - Moja polička

Wishlist je prázdny !
Pre použitie funkcie je potrebné byť prihlásená/ý.

Knihomol na Facebooku

Rýchle hľadanie v kategóriách

MEGHAN - PRVÝ PODROBNÝ ŽIVOTOPIS VOJVODKYNE ZO SUSSEXU

Prvý podrobný životopis americkej herečky, aktivistiky, veľvyslankyne dobre vôle a teraz aj vojvodkyne zo Sussexu, napísaný autorom najpredávanejších životopisov na svete Andrewom Mortonom.

 

Uznávaný kráľovský životopisec Andrew Morton sa v knihe vracia k jej koreňom: k detstvu v losangeleskej štvrti The Valley, štúdiu v dievčenskej katolíckej škole a napätým vzťahom v rodine. Zaoberá sa tiež jej prvým manželstvom, ktoré skončilo rozvodom v roku 2013, a aj tým ako v Hollywoode stále doplácala na svoj zmiešaný pôvod a ako sa nakoniec navzdory nemu presadila v úspešnom televíznom seriály Kravaťáci.

Venuje sa tiež jej práci dobrovoľnej veľvyslankyne, ktorou tak pripomína princeznú Dianu. Nakoniec odhaľuje, ako bol kráľovský románik, odvíjajúci sa medzi dvomi kontinentmi, čo najprísnejšie utajovaný až do chvíle, keď všetko vyšlo najavo a Meghan sa ocitla v hľadáčiku svetových médií tak ako nikdy pred tým.

Morton nám predstavuje Meghan takú, aká v skutočnosti je, pričom čerpá z exkluzívnych rozhovorov s členmi jej rodiny, najbližšími priateľmi a ponúka celkom nové doteraz nezverejnené fotografie. Zamýšľa sa tiež nad vplyvom, ktorý Meghan má už teraz na tak trochu skostnatelé tradície windsorských dynastií, a nad tým, čo asi prinesie budúcnosť.

Knihu, MEGHAN – HOLLYWOODSKÁ PRINCEZNA, prináša v českom jazyku vydavateľstvo Mladá fronta.

^ HORE ^

Deťom

viac titulov   

 

Sebazdokonaľovanie

viac titulov   

 

Hobby

viac titulov   

 

^ HORE ^
<