0

Knihy

Oznam:
Pozastavenie chystania a odosielania internetových objednávok v termíne od 29.6. do 7.7.2024. Kníhkupectvo Pergamen od 1.7. do 4.7. otvorené v čase od 12:30 do 16:30 hod. V dňoch 29.6 a 6.7.2024 zatvorené. Kníhkupectvo Academia od 1.7. do 4.7.2024 zatvorené. Viac info →.

Jak na triatlon

Na (první) triatlon s radami nejlepšího českého závodníka

Autor: Petr Vabroušek
Vydavateľstvo: Mladá fronta 2020
EAN: 9788020456823

PETR VABROUŠEK je přední světový triatlonista, který absolvoval 1575 závodů, z toho tři ultramany, přes dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlželezňáků a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil).

Viac o knihe

PETR VABROUŠEK je přední světový triatlonista, který absolvoval 1575 závodů, z toho tři ultramany, přes dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlželezňáků a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil). Sportovec ze Zlína se stal mimo jiné i vítězem stokilometrového běhu na Antarktidě a vydal se i na Marathon Des Sables – etapový maraton napříč Saharou. Osmnáct let jej na dlouhé trati ironmanu (3,8 km plavání – 180 km kolo – 42 km běh) v České a Slovenské republice nikdo nepokořil, patnáctkrát za sebou (jako jediný na světě) se kvalifikoval mezi profesionály na Mistrovství světa Ironman na Havaji, celkem 45× vyhrál na tratích ironmana a dvakrát ultramana, přičemž na těchto distancích je držitelem světového rekordu 21:16… Navíc se dvakrát umístil na prvním místě v celkovém pořadí Světového poháru v dlouhém triatlonu. A jen jednou v životě závod nedokončil. Kdo jiný by měl začínající i mírně pokročilé triatlonisty uvést do tajů tohoto sportovního odvětví než právě on?